הובלת מכולות מקצועית ומהירה

הובלת מכולות הן אחד הכלים החשובים ביותר עבור התפעול השוטף והלוגיסטי של עסקים רבים. המכולות, מעצם ההגדרה שלהן, מיועדות לאחסון פריטים ותכולה בכמויות משתנות, שעשויות להיות גבוהות ביותר. האחסון בהם חיוני כאשר מעוניינים להעמיס סחורה לפרק זמן מסוים או לצורך אחסון עתידי, כשמייבאים או מייצרים מוצרים לחו"ל (אז השינוע ייעשה לרוב דרך הים) ולאחר מכן על ידי הובלת המכולה ליעד הסופי. אלא שיעילות וחיוניות ככל שתהיינה המכולות, הן עדיין לא יכולות לשנע את עצמן ממקום למקום.

מעוניינים בהצעת מחיר ופרטים עבור הובלת מכולות מצוות המומחים שלנו? 

הובלת מכולות ושירותי מעטפת

חייבים לחשוב מראש על הדרכים באמצעותן אפשר לבצע הובלת מכולות לנקודת ההעמסה של הסחורה, וכמובן שגם עד לנקודת הפריקה. חברה מקצועית שלוקחת על עצמה את המשימה תוכל לעשות את זה.כל אלה מסבירים מדוע חשוב להעניק תשומת לב למלאכה של הובלת מכולות, שאינה פשוטה בהכרח. מדובר כאן על מכולות במשקל עצום (במיוחד כאשר הן עמוסות בפריטים), מה שמחייב ציוד הובלה מתקדם. צריך לתכנן היטב את ההובלה מבחינת לוח הזמנים, כי הרי הצוות שמעמיס או מפרק את המכולה אמור להימצא במקום אליו היא מגיעה באותה נקודת זמן. וכמובן שחשוב לא פחות לוודא שכל התהליך מתבצע בצורה הבטוחה ביותר: חשבו על המעסה לא נכונה של המכולה על גבי כלי התחבורה, ועל פוטנציאל הנזק העצום במצבים האלה.

הובלת מכולות בהתאמה אישית על פי אופי החברה והתכולה

התמונה הופכת למורכבת יותר כאשר מתבוננים בכך שמדובר בתחומים מקצועיים נפרדים: פריקה, העמסה והובלה של מכולות מצריכים כל אחד מהם מומחיות אחרת. אין הרבה חברות שיכולות לספק את כל השירותים במקביל, פשוט כי בכל מקרה נדרשים כוח אדם מיומן למשימה וציוד המותאם לה. 

הובלת מכולות

מה שכן אפשר וגם מומלץ לעשות הוא להיעזר בחברה שתטפל עבורכם בכל ההיבטים הטכניים וה"בירוקרטיים" של ההובלה, מה שיחסוך עבורכם זמן ומאמצים גם יחד, ויגדיל את סיכויי ההצלחה. וכאן בדיוק דניאל – פריקת מכולות והובלת מכולות נכנסת לתמונה.

שירות הובלת מכולות מקיף

במציאות התיאום בין ספקים רבים גורם לעיתים לעיכובים: לכל אחד יש את לוח הזמנים וההתחייבויות שלו. ללא תיאום אופטימלי בין הספקים, ובעיקר חברה אחת שתיקח על עצמה את מושכות הניהול והתכנון של התהליך כולו, עלולות להיות "התנגשויות" ביניהם (נניח, מספר ספקים הפועלים במקביל במקום מסוים ועלולים להפריע אחד לשני, או ספק שלא יודע שכעת הרגע שלו להיכנס לתמונה). 

הובלת מכולות

לכן, ברורים היתרונות המגוונים של חברה המציעה את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת, מה שיהיה בהכרח פשוט יותר וגם עשוי להיות זול יותר מבחינה כלכלית.
דניאל הובלת מכולות חוסכים לך את המאמץ, ומספקת לך גם שירותי הובלות, כדי שבמקום שאתה תחכה לסחורה, הסחורה תחכה לך.
הבעלים והמנהלים של דניאל, שירותי פריקת מכולות מגיעים מרקע של הובלות מכולות ומטענים. כך שאנו מכירים את עולם ההובלה ויודעים ליצור את התיאום הנדרש בין החוליות השונות בשרשרת.

הנסיון שלנו הוא היתרון שלכם

כלקוח אתה מצפה שהכול יתקתק – המטען יגיע, הפורקים יפרקו את הסחורה, הסבלים יעמיסו, המוביל יוביל והסחורה תגיע ליעדה בזמן. הבעיה היא שבתחום הזה יש פעמים רבות פער בין הרצוי לבין המצוי, שיכול להיות משמעותי. לא מעט עסקים ניזוקו כלכלית ותדמיתית בעקבות שיבוש התהליך הקשור למכולות, לעיתים בגלל שהם מראש לא נערכו כראוי לרמת המורכבות של המשימה, או לא פנו לגורמים המתאימים ביותר. מכאן הדרך לשיבוש התהליך, לעיכוב החברה ולהגדלת העלויות אינה ארוכה מדי למרבה הצער. תשאלו הרבה מאד עסקים שזה בדיוק מה שקרה להם והכל התחיל בגלל הובלת מכולות לא מקצועית.

דניאל פריקת והובלת מכולות עובדת בשיתוף פעולה עם חברות ההובלה המובילות במשק הישראלי והלקוחות של דניאל, מקבלים את כל השירותים במקום אחד.

הובלת מכולות בזמן ועבודה מול גוף אחד

בדניאל הובלת מכולות, אתם נהנים משירות מקיף, הכולל שירותי פריקה ושירותי הובלות. כך תיחסך לך ההתעסקות עם ספקים שונים.

אנחנו נתאם את העבודה מול חברת ההובלות על מנת שהמוביל יעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הסבלים והפורקים, הסחורה תגיע ליעדה בזמן, ולך ייחסך זמן וכסף.

נשמח לענות על כל שאלה, ולהעמיד לרשותך את הידע המקצועי שלנו בכל התייעצות.
אתה מוזמן לפנות לנציגי דניאל, שרותי פריקת מכולות בע"מ באמצעות צור קשר
או לחילופין ניתן לפנות ל 072-3969445

שאלות נפוצות על הובלת מכולות

עלייך לדבר עם עמיל המכס ולוודא שמשדר את המכולה על המוביל הרלוונטי ע"פ מס' ח.פ

בממוצע בין 30 דק ל 3 שעות מרגע שהעמיל שידר ועד שהמוביל רואה את השידור – לאחר מכן המוביל מתאם עם הלקוח תזמון ומיקום.

ככלל – עלות הובלה בטריילר וילון יקרה יותר ב כ 25%

המחיר הינו לשעתיים המתנה ולאחר מכן ישנו תשלום נוסף.

כן, ככלל הובלות מעל 10 טון עולות יותר ב כ 10%

חישובי העלות הינן פרטניות ואינן קשורות למוביל – יש לבדוק מול עמיל המכס – למוביל ככלל יש כ 3 ימים להזדכות על המכולה מרגע ההובלה ללא קשר לעלויות ההשהיה.

אם הסבלים וההובלה הוזמנו מקבוצת דניאל לא תיגבה עלות נוספת.

הובלה והפצת סחורה
הובלה והפצת סחורה
הובלה בקירור
פריקת מכולות

למה כדאי לכם לעבוד עם דניאל

הובלת מכולות

שירות מקיף

אנחנו עושים בשבילך
את כל העבודה ואתם עובדים רק מולנו

הובלה בקירור

צי משאיות גדול

המאפשר זמינות
גבוהה לעבודה

הובלת מכולות

מעל 20 שנות נסיון

אנחנו כבר מכירים את כל הבירוקרטיה ואנשי הקשר וזה חוסך לכם זמן יקר

הובלת מכולות

סבלים מוכשרים

אשר שמים דגש
על שלמות הסחורה

מספרים על דניאל

Asaf Lesman
Asaf Lesman
קרא עוד
אחלה מקום
Amichai Tsur
Amichai Tsur
קרא עוד
חברה עם שירותי סבלים לפריקת מכולות. אני מרוצה מהאמינות ועבודה.
Barak Elshtein
Barak Elshtein
קרא עוד

כמה מילים על דניאל הובלת מכולות

חברת דניאל – פריקת מכולות הוקמה בתחילת שנות ה-2,000 ומאז נמצאת במגמה של צמיחה והתפתחות. אנו פורקים מכולות, מעמיסים, מפיצים לכל איזור בארץ ומובילים בקירור.

קרא עוד >>

תמיד זמינים בשבילכם!

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat