הובלת משטחים דניאל שירותי פריקת מכולותמשטחים מקבלים חשיבות מכרעת בתפעול הלוגיסטי של אינספור מחסנים ומפעלים, משמשים לשינוע והובלת סחורה ומסייעים בשלל פעולות אחרות. אלא שמרבית המשטחים הם גם גדולים וכבדים, מה שהופך את השינוע וההובלה שלהם למלאכה מורכבת לכל הדעות. בדיוק מהסיבה הזו, יש חשיבות מכרעת לשימוש בשירותיה של חברה המבצעת הובלות משטחים בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

איך מובילים משטחים?

הובלת משטחים נחשבת לאחד הסוגים המורכבים ביותר של הובלה, כשהסיבה המרכזית לכך היא ה"נתונים הפיזיים" של המשטחים. זאת ועוד, קשירת המשטחים חייבת להתבצע אף היא ללא דופי, כשלצורך זה נדרש תכנון מוקדם מוקפד. חברות הפועלות בשדה המשחק נדרשות לדעת מראש את כמות המשטחים שיש להעביר, כולל המאפיינים של כל אחד מהם, ולהיערך לקראת ההובלה שלהם: משאיות ההובלה הספציפיות שייבחרו, למשל, מבחינת הגודל וכושר הנשיאה. לרשות החברה משאיות סמיטריילרים סגורות עם ארגז וילונות באורך 13.6 מטר המיועדים להובלת כל סוגי המטענים (רגישות למזג אוויר , תנודות נסיעה וכו' ).

גורם נוסף המביא למורכבות הוא שלא ניתן להפריד את הובלת המשטחים מפעולות חיוניות אחרות הנוגעות למשטחים בפרט, ולתפעול הלוגיסטי בכלל. השאיפה של מרבית הלקוחות היא למצוא חברות שמציעות את חבילת השירותים המלאה, ובכלל זה: פריקת מכולות, שינוע סחורה, העמסה של המשטחים בנקודת היעד וכיוצא בזה. כאשר פונים לחברה מקצועית הפועלת בשדה המשחק נמנעים מאמצים רבים, הנוגעים לצורך ליצור קשר עם מספר גורמים שונים. הדבר מביא להפיכת התהליך למהיר יותר, לפשוט יותר ואף לזול יותר.

כל הפתרונות אצל חברה מקצועית אחת

דניאל  – שירותי פריקת מכולות נחשבים לאחת החברות המובילות בישראל בתחום. אנו פועלים מתחילת שנות ה-2000, כאשר במרוצת השנים לקחנו על עצמנו מגוון עבודות חיוניות, כולל הובלה ושינוע של משטחים לכל חלקי הארץ. ההובלות נעשות באמצעות צי רחב של משאיות, באורך ארגז של שבעה מטרים וחצי, אשר יכולות להעמיס על גביהן לא פחות מאשר שבעה טון. שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, כאשר הזמינות היא גבוהה והעמידה בלוח הזמנים היא נר לרגלינו. אנו מעניקים את חבילת השירותים המקיפה ביותר שיש, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות. אנשי החברה, כולם בעלי ניסיון רב שנים, פורטים כל הובלה לתוכנית פעולה ומלווים את הלקוחות לכל אורך הדרך.

כדי שהסחורה תגיע אליך בזמן

כלקוח אתה מצפה שהכול יתקתק – המטען יגיע, הפורקים יפרקו, סבלים יעמיסו, המוביל יוביל והסחורה תגיע ליעדה בזמן.
במציאות התיאום בין ספקים רבים גורם לעיתים לעיכובים. אנו חוסכים לך את כאב הראש שבתיווך, ומספקים לך גם שירותי הובלות, כדי שבמקום שאתה תחכה לסחורה, הסחורה תחכה לך.

קבוצת דניאל הוכיחה בשנים האחרונות שהיא מתמחה במתן שירות יעיל ואמין,
אומנם אנו חלק קטן בשרשרת הלוגיסטית אך שמנו לנו למטרה להקל עליכם בכל דרך אפשרית.

נשמח לענות על כל שאלה, ולהעמיד לרשותך את הידע המקצועי שלנו בכל התייעצות.
אתה מוזמן לפנות לנציגי דניאל, שרותי פריקת מכולות בע"מ באמצעות צור קשר
או לחילופין ניתן לפנות ל 050-6808056

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat