הובלת משטחים דניאל שירותי פריקת מכולות

הובלת משטחים

משטחים מקבלים חשיבות מכרעת בתפעול הלוגיסטי של אינספור מחסנים ומפעלים, משמשים לשינוע והובלת סחורה ומסייעים בשלל פעולות אחרות. אלא שמרבית המשטחים הם גם גדולים וכבדים, מה שהופך את השינוע וההובלה שלהם למלאכה מורכבת לכל הדעות. בדיוק מהסיבה הזו, יש חשיבות מכרעת לשימוש בשירותיה של חברה המבצעת הובלות משטחים בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

איך מובילים משטחים?

הובלת משטחים נחשבת לאחד הסוגים המורכבים ביותר של הובלה, כשהסיבה המרכזית לכך היא ה"נתונים הפיזיים" של המשטחים. זאת ועוד, קשירת המשטחים חייבת להתבצע אף היא ללא דופי, כשלצורך זה נדרש תכנון מוקדם מוקפד. חברות הפועלות בשדה המשחק נדרשות לדעת מראש את כמות המשטחים שיש להעביר, כולל המאפיינים של כל אחד מהם, ולהיערך לקראת ההובלה שלהם: משאיות ההובלה הספציפיות שייבחרו, למשל, מבחינת הגודל וכושר הנשיאה. לרשות החברה משאיות סמיטריילרים סגורות עם ארגז וילונות באורך 13.6 מטר המיועדים להובלת כל סוגי המטענים (רגישות למזג אוויר , תנודות נסיעה וכו' ).

גורם נוסף המביא למורכבות הוא שלא ניתן להפריד את הובלת המשטחים מפעולות חיוניות אחרות הנוגעות למשטחים בפרט, ולתפעול הלוגיסטי בכלל. השאיפה של מרבית הלקוחות היא למצוא חברות שמציעות את חבילת השירותים המלאה, ובכלל זה: פריקת מכולות, שינוע סחורה, העמסה של המשטחים בנקודת היעד וכיוצא בזה. כאשר פונים לחברה מקצועית הפועלת בשדה המשחק נמנעים מאמצים רבים, הנוגעים לצורך ליצור קשר עם מספר גורמים שונים. הדבר מביא להפיכת התהליך למהיר יותר, לפשוט יותר ואף לזול יותר.

כל הפתרונות אצל חברה מקצועית אחת

דניאל  – שירותי פריקת מכולות נחשבים לאחת החברות המובילות בישראל בתחום. אנו פועלים מתחילת שנות ה-2000, כאשר במרוצת השנים לקחנו על עצמנו מגוון עבודות חיוניות, כולל הובלה ושינוע של משטחים לכל חלקי הארץ. ההובלות נעשות באמצעות צי רחב של משאיות, באורך ארגז של שבעה מטרים וחצי, אשר יכולות להעמיס על גביהן לא פחות מאשר שבעה טון. שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, כאשר הזמינות היא גבוהה והעמידה בלוח הזמנים היא נר לרגלינו. אנו מעניקים את חבילת השירותים המקיפה ביותר שיש, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות. אנשי החברה, כולם בעלי ניסיון רב שנים, פורטים כל הובלה לתוכנית פעולה ומלווים את הלקוחות לכל אורך הדרך.

כדי שהסחורה תגיע אליך בזמן

כלקוח אתה מצפה שהכול יתקתק – המטען יגיע, הפורקים יפרקו, סבלים יעמיסו, המוביל יוביל והסחורה תגיע ליעדה בזמן.
במציאות התיאום בין ספקים רבים גורם לעיתים לעיכובים. אנו חוסכים לך את כאב הראש שבתיווך, ומספקים לך גם שירותי הובלות, כדי שבמקום שאתה תחכה לסחורה, הסחורה תחכה לך.

הובלות משטחים

הובלות משטחים הינה מלאכה אשר צריכה להתבצע בצורה מקצועית לצד מיומנות גבוה והבנה בעולם ההובלות והתמחות בהובלת משטחים בפרט. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות בכל הקשור להובלת משטחים – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של דניאל פה לעשות לכם סדר.

 הובלת משטח: האם ניתן להוביל משטח לכל רחבי הארץ?

הובלת משטחים היא ממש כמו כל הובלה אחרת, אך דורשת מיומנות ומקצועיות. כמו כל הובלה אחרת גם כאשר אנחנו מדברים על הובלת משטחים חברת דניאל נותנת לכם את האפשרות ליהנות מהאפשרות לשלח את המשטחים שלכם לאורך כל רחבי הארץ ובהתאמה אישית לצרכים שלכם – כך שאינכם צריכים לדאוג כלל.

הובלת משטח – החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום

חיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות מוביל אותנו אל עשרות ואף מאות נותני שירות שונים, כתוצאה מכך אנשים רבים לא יודעים באיזה בעל מקצוע עליהם לבחור. אנו רואים חשיבות רבה בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום, בעל ותק, ניסיון ומוניטין. יחד עבודה עם בעל מקצוע זה אנו יכולים להיות רגועים מאחר והוא ידע לאפיין את הצרכים שלנו ולתת לנו מענה מלא תחת קורת גג אחת.

 מדוע אנו נרצה להוביל התכולה עם משלוחים?

אנשים רבים תוהים מדוע להוביל את הסחורה שלהם יחד עם משטחים, אם אנחנו נסתכל על עולם ההובלות אנו נראה מגוון רחב של צרכים. אנו רואים שישנם פריטים אשר אותם נוכל להעביר בצורה ידנית, יש את אלו שנוכל להעביר יחד עם רכב הובלות ללא ״יחס״ מיוחד ויש את אלו שעל מנת שנוכל להעביר אותם אל יעדם בצורה נכונה, מסודרת תוך כדי שמירה על בטיחות נצטרך להשתמש במשטחים ייעודים.

לרוב אנו נראה על המשטחים תכולה המיועדת למסחר, תעשייה, מזון, רהיטים, חומרי בנייה, מכונות, מוצרים המיועדים לבנייה ופריקה ועוד – דרך משטחים אנחנו יכולים להפוך את מלאכת ההובלה למסודרת, בטיחותית ופשוטה הרבה יותר.

מה העלות של הובלת משטחים?

אתם מעוניינים להוביל משטחים ואתם תוהים מה העלות אותה אתם הולכים לשלם. כאשר אנחנו מדברים על עלות של הובלת משטח איננו רואים מחיר אחיד מאחר וקיים הצורך בהתאמה אישית לכל משלוח והזמנה. אנו למדים כי ישנם מגוון רחב של פרמטרים אשר משפיעים בצורה ישירה על המחיר של הובלת משטחים, לרבות – היקף המשטחים אותו תרצו להוביל, גודל המשטחים, האם ידרשו שירותים משלימים לרבות שירותי אריזה ופריקה, מיקום בארץ אליו תרצו להוביל, ניסיון ומוניטין של החברה איתה תבחרו לעבוד וסוג המשטח.

אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר לדעת מה העלות של הובלת משטחים תהיה דרך פנייה אל חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ותבנה עבורכם הצעת מחיר מפורטת ומסודרת הנפתרת בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

אמרתם הובלות משטחים אמרתם

הובלת משטחים הינה פעולה אשר צריכה להתבצע בצורה מקצועית, מיומנת ועם ניסיון רב. אין ספק שהגעתם למקום הנכון עבורכם. חברת דניאל הינה אחת מן החברות המובילות בישראל בעולם ההובלות ומציעה קשת רחבה של שירותים, לרבות הובלת משטחים. חברת דניאל פועלת בשוק למעלה מ – 2 עשורים והפכה כבר מזמן לבחירתם הטבעית של אלפי ארגוניים, משקי בית פרטיים ועסקים בישראל.הובלת משטחים

החברה עובדת ללא לאות על מנת לספק שירות אמיתי ואמין תוך כדי עמידה בלוחות זמנים, מענה מקצועי ואפיון המותאם בצורה מדויקת אל סוג המשלוח והמשטח שלכם. זה הזמן שלכם להצטרף אל אלפי לקוחותינו ולבחור נכון.

זה הזמן שלכם לבחור דניאל.

קבוצת דניאל הוכיחה בשנים האחרונות שהיא מתמחה במתן שירות יעיל ואמין,
אומנם אנו חלק קטן בשרשרת הלוגיסטית אך שמנו לנו למטרה להקל עליכם בכל דרך אפשרית.

נשמח לענות על כל שאלה, ולהעמיד לרשותך את הידע המקצועי שלנו בכל התייעצות.
אתה מוזמן לפנות לנציגי דניאל, שרותי פריקת מכולות בע"מ באמצעות צור קשר
או לחילופין ניתן לפנות ל 050-6808056

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat