הובלה יבשתית דניאל פריקת מכולות

הובלה יבשתית עם המומחים – מעטפת של שירותים במקום אחד

 

רוצים הובלה יבשתית מצוות מומחים בתחום? צרו קשר עכשיו 

 

חברת דניאל, שירותי פריקת מכולות, מעניקה שירותי הובלה יבשתית עבור עשרות לקוחות בכל רחבי הארץ, במיומנות ומקצועיות.

אנו מעניקים שירותים לסקטור העסקי בלבד, ולכל סדר גודל של עבודה. כאשר לצד עיסוקינו העיקרי (פריקת מכולות) אנו עוסקים גם בהובלה יבשתית (ביניהם גם הובלת מכולות), שמהווה במקרים רבים מעין שירות משלים לשירותי הפריקה מטעם החברה.

הובלה יבשתית מתמקדת בכמה משימות עיקריות:

  • הובלת סחורות אל המפעל לאחר פריקתן. בתום פריקת המכולות וארגון הסחורה, נוביל את הסחורות, עבור הלקוח, מהנמל או משדה התעופה אל תחומי המפעל עצמו.
  • העברת סחורה מוגמרת: אנו משנעים גם סחורה מוגמרת, אל כל רחבי הארץ. העברת הסחורה יכולה להתבצע בין מפעל אחד למשנהו, בין מחסנים ומרכזים לוגיסטיים או מהמפעל אל לקוחות הקצה שלו.
  • שירותי הפצה: החברה מפעילה דרך קבע גם קווי הפצה לטובת יבואנים ומפעלים. קווי ההפצה מגיעים לנקודות שונות ברחבי הארץ ומשמשים תחליף יעיל עבור הלקוח, שאינו יכול להחזיק קו כזה בעצמו.

העבודה נעשית בצורה ידנית תחת פיקוחם של אנשי מקצוע מיומנים, בשילוב המכשור המתקדם, הבטוח והיעיל ביותר. הסחורה המועמסת מאורגנת בצורה מיטבית, תוך ניהול תהליך שיבטיח הן שמירה על הסחורה והן עבודה זריזה, מבלי לבזבז זמן לביצוע הובלה יבשתית מקצועית.

לרשות חברת דניאל פריקת מכולות עומד צי רכבים גדול ומגוון, אשר מיועד להתמודד עם כמות גדולה של סחורה. החברה מחזיקה משאיות ענק (פול-טריילר וסמי-טריילר) וכן משאיות קטנות לטובת הפצה באזורי מגורים צפופים או במקומות בהם הגישה נחשבת קשה או מורכבת יחסית להובלה יבשתית.

טיפול מקצועי, ניסיון עשיר במגוון סוגי הובלות, דיוק ועמידה בזמנים

אנו מבטיחים ומספקים ללקוחותינו טיפול ושירות ברמה הגבוהה ביותר. ניסיוננו הרב בעולם השינוע והובלה יבשתית מאפשר ראיה של כל משימה מעיניו של הלקוח ולהבין עד כמה גדולה החשיבות שבביצוע מדויק וקפדני.

אנשי החברה מבצעים מידי יום הובלה יבשתית, במגוון מתארים מורכבים ובעלי מאפיינים שונים, ולכן הם מסוגלים להציע ללקוח מראש את הפיתרון המתאים והיעיל ביותר עבורו. משימות הובלה יבשתית והשינוע שהחברה מבצעת נעשות תוך הקפדה על בטחונה של הסחורה, אספקה מהירה אל הנקודה המבוקשת ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.

שירותים נוספים

פעמים רבות שינוע סחורות ומטענים הוא כל השרות שאני זקוקים לו, אך חברתנו עושה הרבה יותר מזה:
פריקת מכולות – סידור ומיון הסחורה והפצה לנקודת/ות היעד.
אריזת מוצרים – במידה והמטענים שייבאתם או שאתם מייצאים זקוקים לאריזה מחדש.
שירותי אחסון – לא מעוניינים כרגע לטפל בסחורות? אין לכם מקום במחסן? כל חברת הובלה יבשתית שמכבדת את עצמה, מציעה ללקוחותיה גם שירותי אחסון כגון אחסון תחת אבטחה, אחסון חומרים מסוכנים, אחסון בקירור ועוד.
הפצה – הפצת המטענים לכל נקודת יעד שהיא, החל מהפצה למחסנים (כולל סידור הסחורות במחסן) וכלה למסירה ללקוחות.

הובלות עד מחסני הלקוח

מתוך מטרה לספק ללקוח את כל צרכיו בתחומי הובלות ופירקה, הכנסנו למאגר השירותים של דניאל גם משאיות הובלה בינוניות, באמצעותן תוכל באופן מיידי להמשיך את שרשרת ההובלה, ולהעביר את המוצר עד ביתו של לקוח הקצה.

נשמח לענות על כל שאלה, ולהעמיד לרשותך את הידע המקצועי שלנו בכל התייעצות.
אתה מוזמן לפנות לנציגינו באמצעות צור קשר
או לחילופין ניתן להתקשר ל-050-6808056

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat