הובלה בקירור

רוצים הובלת מכולות מצוות מומחים בתחום? צרו קשר עכשיו

הובלה בקירור אינה מלאכה פשוטה ולפיכך יצרנים וספקים רבים תוהים כיצד ניתן למצוא את החברה הטובה ביותר לשם שינוע והובלה של מוצרי מזון לצד מוצרים החייבים בקירור לאורך כל הדרך. הובלות בקירור מחייבות מגוון רחב של נהלי בטיחות מחמירים אשר תפקידם לשמור על הנהג, על המטען שצריך פתרון קירור ועל לקוח הקצה אשר מקבל את המוצר בסוף. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות הובלה בקירור. בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של דניאל פה לעשות לכם מעט סדר.

בין המוצרים הרבים המובלים בכבישי ישראל בכל רגע נתון, יש רבים שחייבים הובלה בקירור, תוך שמירה על טמפרטורות נמוכות במיוחד. בין אם המדובר הוא על מוצרי מזון, תוצרת חקלאית, תרופות, כימיקלים, רכיבים אלקטרוניים, פרחים או כל דבר אחר, התקנות הרשמיות של משרד התחבורה ומשרד הבריאות הן מחמירות בהחלט.

גופים אלה מגדירים צורת הובלה שונה עבור כל מוצר, מבחינת הציוד הנדרש כדי לבצע הובלה בריאה, האריזה והטמפרטורה הנדרשת בארגז הקיבול. ללא קפדה על ביצוע ההובלה על פי הספר היא הופכת ללא תקינה למעשה, ועלולה להביא לפגיעה בטיב הציוד המועבר בסופו של יום. חשבו למשל על תרופות אשר הובלו בצורה שאינה תקינה,  נפגמו כתוצאה מכך וכעת הן משווקות לציבור – זו יכולה להיות קטסטרופה של ממש.

הובלת מוצרים בקירור

הובלה בקירור

הובלה בקירור של מוצרים, כתוצאה מכך, הינה רגישה ביותר, ומצריכה תשומת לב יתרה אף מעבר להובלה של מוצרים שבירים או כלי נגינה. הסיבה לכך נעוצה בכך שיש לדאוג לא רק לשלמות התכולה אלא גם לשמירה רציפה של טמפרטורה נמוכה לאורך כל זמן ההובלה, תוך התחשבות בדרישות הרלוונטיות לכל מוצר/ארגז שנשלח.

המסקנה העיקרית היא שחייבים לבצע הובלה שכזו בעזרתם של מומחים מהשורה הראשונה בתחום, שמבצעים כל הובלה על פי הספר. במילים אחרות: כדאי לפנות לדניאל – הובלות בקירור, שלוקחת את המקצועיות של הובלה בקירור וכן פריקת מכולות והובלת מכולות מספר צעדים קדימה.

בדניאל אנו דואגים להכשיר את צוות העובדים להתמודד עם האתגרים הנלווים להובלה בטמפרטורה מבוקרת, לרבות הדרכות מפורטות להפעלת יחידות הקירור, הכשרה בשטח, וכן ביקורות חוזרות ונשנות על מנת לוודא את פעילותן התקינה של יחידות הקירור במהלך הנסיעה, על מנת למנוע נזקים לסחורה כתוצאה מתקלה זו או אחרת.

צי של משאיות הובלה בקירור

לדניאל צי משאיות קירור, כולל רכבים המסוגלים לשנע כמות נרחבת של סחורה בגדלים לא סטנדרטיים. צי הרכבים כולל הן משאיות קירור ענקיות (פול טריילר וסמי טריילר) והן משאיות קירור קטנות יותר לחלוקה, להובלה חסכונית, או להובלה באיזורי מגורים צפופים, או במקומות בהם דרכי הגישה קשות יותר ומורכבות יחסית. באמצעות צוות המומחים וצי הרכבים של דניאל, גם הובלות בקירור שנראות מורכבות יותר על הנייר הופכות לפשוטות פי כמה בפועל.

מה שחשוב לא פחות הוא שהחברה מתנהלת בהתאם לדרישות החוק בישראל ביחס לרכבי ההובלה בקירור. על פי הדרישות האלה משאיות הקירור כוללות רשם טמפרטורה, באמצעותו ניתן לבקר על הטמפרטורה ברכב הקירור בכל רגע נתון. החברה מחזיקה בהמשך בכך ברישויים הנדרשים לצורך עבודתה, ובעיקר רישיון עסק, רישיון הובלה בקירור, רישיון להובלת מזון בקירור ועוד. כל אלה יכולים להעניק לכם שקט נפשי של ממש בכל הנוגע להצלחת הליך ההובלה ושמירה על טיבם של המוצרים.

הובלת מכולות

הובלה בקירור - סטנדרטים גבוהים! 

כמו בכל סוגי ההובלה שאנו מבצעים אנו שומרים על סטנדרטים גבוהים בכל שלבי ההובלה בקירור, ובמיוחד על:

הובלה בקירור

• עמידה בכל לוחות הזמנים
• שמירה קפדנית על הדרישות הרלונטיות לכל סוג של מטען, ולכל ארגז וארגז בו. כל משלוח כולל הנחיות מפורט לצוות המטפל בו, וקיים פיקוח חיצוני על עבודתם.
• הובלת הסחורה באמצעי התחבורה המתאים לסוג המשלוח ולנקודת המוצא, הדרך והיעד הרלוונטיים לכל שילוח.
חלק מרכזי בתהליך שלנו הוא הבנת הצרכים של הלקוחות, והתאמת אופן ההובלה בקירור וציוד ההובלה אליהם.

בדניאל ההקפדה היא תמיד על מילוי מלא של דרישות הלקוחות וליווי שלהם לכל אורך הדרך, תוך שקיפות מלאה. הבקרה על התהליך היא מלאה, וכך גם השמירה על סדר וארגון: כך למשל סימון ארגז הקיבול, עם שם החברה המסחרית, כתובת בעל הרכב, שם המוצר וסוגו, כפי שנדרש במהלך הובלה של מזון ופריטים נוספים בישראל.

משאיות קירור - מה מובילים?

ניתן להבחין במספר פריטים אשר נדרשים להובלה בקירור. למעשה, ישנן תקנות ברורות של משרד הבריאות לגבי הובלת מזון בקירור, נושא שהתייחסו אליו במסגרת תקנות לרישוי עסקים (תנאים תברואתיים להובלת בשר, דגים, עופות ומוצריהם) משנת 1971. הרעיון הוא שמזון שלא מובל כמו שצריך עלול להתקלקל, ועלול לסכן את בריאותו של הציבור הנחשף לו. התקנות קובעות מספר תנאים לצורך הובלה בקירור או שיווק של מוצרי מזון, ובכלל זה:

הובלת מזון באמצעות ארגז קיבול בלבד, או גם עם ארגז קיבול וגם עם מתקן קירור.

הובלת מזון כשהוא ארוז באופן מפורט בטבלה המפרטת את התקנה.

הובלת מזון תוך הקפדה על זה שהטמפרטורה לא תעלה על הטמפרטורה המקסימלית המפורטת בטבלה: למשל, בשר טרי, יש להוביל בטמפרטורה של עד חמש מעלות, בעוד דגים קפואים ניתן להעביר בטמפרטורה שאינה עולה על 18- מעלות צלזיוס.

הובלה בקירור

נושא התרופות והתכשירים הרפואיים גם מקבל התייחסות מיוחדת, כאשר ברורות ההשלכות הרפואיות השליליות והנזקים האפשריים שגורמת תרופה שאינה נשמרת כראוי. הטמפרטורה המדויקת של כל תרופה מפורטת בהוראות היצרן והיא מתייחסת לכל שלבי ההפצה. יש לומר שבין אם ההובלה במקרר קירור, חדר קירור או כל דרך אחרת, התקנות מחייבות בקרה על הובלות בקירור, ביצוע בדיקות התקנה וכיול ועוד.

אף הובלת מכשירים ורכיבים אלקטרוניים, אשר מבסיסם רגישים, צריכה להתבצע על פי רוב הובלה בקירור.

האם כל חברת שליחויות יכולה להוביל בקירור?

הובלה בקירור איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים לצד מיומנות ומקצועיות בהובלה של מוצרים הדורשים קירור. הלכה למעשה לא כל חברת שליחויות יכולה להוביל מוצרים בקירור וישנם מגוון רחב של תקנים וקריטריונים אשר על החברה לעמוד במטרה להוביל מוצרים על שלל סוגיהם בקירור. הובלה בתנאי קירור צריכה להיעשות תוך כדי התחשבות ואפיון של התכולה, אפיון לא נכון של התכולה ופתרון קירור שאיננו מותאם אישית יכול להביל לנזק גדול בעל סכנות בריאותיות חמורות.

לכן עלינו לבדוק שחברת השליחויות שאיתה אנו עובדים הינה בעלת ניסיון בתחום ועובדת לפי התקן הישראלי להובלה בקירור – תקן ישראלי ת"י 1291 – "הובלת מוצרי מזון בקירור בטמפרטורה מבוקרת"

"האם צריך רכב מיוחד לשם הובלה בקירור?"

התשובה היא חד משמעית כן. לא כל רכב יכול להוביל מוצרים המחויבים בקירור. למעשה אנו למדים מהחוק כי כל רכב המוביל מזון מן החי בקירור ו/או כל מוצר אחר הדורש קירור ברמות משתנות חייב ברישיון עסק מן הרשות המקומית (על הרכב בו נעשה שימוש), לצד אישור בדיקת כיול בתוקף ורישיון להובלה בקירור.

לשם הובלה בקירור על חברת ההובלות להיות מקצועית ובעלת ניסיון בתחום ולעבוד עם מכשור מתקדם וייעודי לשם אבטחת איכות. ברכבי הקירור אנו רואים מגוון רחב של מוצרים וציוד לשם שמירה על המוצרים לרבות – עגלות קירור, ארגזי קירור, פתרונות איטום ובידוד, דופן הידראולי אשר מצליח לשמור על הקור בתוך המשאית.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בהובלה בקירור

כיום אנו רואים עשרות ואף מאות חברות המציעות שירותי "הובלה בקירור" יחד עם זאת בעלי עסקים וארגונים רבים תוהים איך ניתן למצוא את החברה הטובה ביותר עבורם. אנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במלאכת הובלה בקירור – חברה זו תדע לאפיין את הצרכים שלכם ככל האפשר ולהתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר.

אנו נרצה לבדוק שאיתה אנו עובדים הינה בעלת ניסיון, ותק ומוניטין בעולם ההובלות בקירור ומחזיקה בכל הרישיונות הרלוונטיים לשם ביצוע המלאכה – אין לעבוד עם חברה אשר איננה מחזיקה ברישיונות והיתרים רלוונטיים – רישיון עסק מטעם הרשות המקומית, רישיון מוביל מטעם משרד התחבורה ובדיקת כיול משאית שנתית.

אלו דברים ניתן להוביל בקירור?

כאשר אנחנו מדברים על הובלה בקירור אנו מדברים על כותרת כללית, יחד עם זאת אנו למדים כי ניתן להוביל כל מוצר החייב בקירור. בין המוצרים השכיחים אנו רואים – הובלת בשר בקירור, פירות וירקות, דגים, משטחים ואף לעיתים אנו רואים גם סחורות הדורשות הקפאה וגם למקרים אלו ניתן לתת פתרון משלים.

כמות המעלות בארגז קירור המשאית

אנו למדים כי לכל משאית העוסקת בקירור הנמצאת בעלת כל הרישיונות וההיתרים לעבוד יש ארגז קירור אשר בו ניתן לבקר ולעקוב אחר הטמפרטורה במשאית. הלכה למעשה ניתן לתת פתרון קירור החל מ 15 מעלות ועד מינוס 15 מעלות. אנו רואים משאיות המיועדות לצינון, משאיות המיועדות לקירור, משאיות המיועדות לשינוע של מוצרים הדורשים הקפאה ואף משאיות המצליחות לבצע את כל הפעולות יחדיו בהתאמה.

מה העלות של הובלה בקירור?

הלכה למעשה קשה מאוד לאמוד את המחיר של הובלה בקירור מאחר ומחיר זה מורכב ממגוון רחב של פרמטרים והיבטים המשתנים בהתאם לצרכי הלקוח – החל מן המרחק, סוג הסחורה, רגישות המזון, מספר נקודות פריקה, טמפרטורה נדרשת, שקל וכמות הסחורה לצד עוד מגוון רחב של פרמטרים נוספים. יחד עם זאת אנו למדים כי מחיר של הובלה בקירור הינו זול משהיה בעבר תודות למגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות אשר עוזרות לשמור על הקירור ולבצע הובלה בקירור איכותית ומקצועית.

אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת דניאל אשר יאפיינו יחד איתכם את הצרכים שלכם ויבנו לכם תכנית עבודה מפורטת לצד הצעת מחיר מסודרת – כך תוכלו לדעת על מה בדיוק אתם משלמים ומה אתם מקבלים בתמורה.

הובלה בקירור – דניאל הבחירה הטבעית

חברת דניאל הינה אחת מן חברות ההובלה הותיקות והמוערכות ביותר בישראל. החברה פועלת כבר למעלה מ – 2 עשורים במקצועיות והפכה כבר מזמן לבחירתם הטבעית של אלפי עסקים ומשקי בית פרטיים בישראל. החברה שואפת לשירות אמיתי ואמין לצד עמידה בלוחות זמנים, מענה מקצועי לצד אפיון מדויק לסוג המטען שלכם, ליווי צמוד ומחיר אטרקטיבי.

אנו מזמינים אתכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור דניאל.

הובלה בקירור – לא משחק ילדים

שנים רבות של עבודה בתחום הקנו למומחינו את הידע והנסיון לייעץ בתחום ההובלה של מוצרים קפואים או מוצרים הדורשים שמירה רציפה על טמפרטורה, ונשמח לייעץ מהי הדרך האידיאלית לביצוע הובלה בקירור ספציפית עבורך, בכל טמפרטורה נדרשת. וכמובן, תוך שמירה על רמת מחירים תחרותית, אז צלצל עוד היום לקבלת יעוץ והצעת מחיר להובלה בקירור איתנו. 

נשמח לענות על כל שאלה, ולהעמיד לרשותך את הידע המקצועי שלנו בכל התייעצות.

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם או לחילופין ניתן להתקשר ל-072-3969445

למה כדאי לכם לעבוד עם דניאל

הובלת מכולות

שירות מקיף

אנחנו עושים בשבילך
את כל העבודה ואתם עובדים רק מולנו

הובלה בקירור

צי משאיות גדול

המאפשר זמינות
גבוהה לעבודה

הובלת מכולות

מעל 20 שנות נסיון

אנחנו כבר מכירים את כל הבירוקרטיה ואנשי הקשר וזה חוסך לכם זמן יקר

הובלת מכולות

סבלים מוכשרים

אשר שמים דגש
על שלמות הסחורה

מספרים על דניאל

Asaf Lesman
Asaf Lesman
קרא עוד
אחלה מקום
Amichai Tsur
Amichai Tsur
קרא עוד
חברה עם שירותי סבלים לפריקת מכולות. אני מרוצה מהאמינות ועבודה.
Barak Elshtein
Barak Elshtein
קרא עוד

כמה מילים על דניאל פריקת מכולות

חברת דניאל – פריקת מכולות הוקמה בתחילת שנות ה-2,000 ומאז נמצאת במגמה של צמיחה והתפתחות. אנו פורקים מכולות, מעמיסים, מפיצים לכל איזור בארץ ומובילים בקירור.

קרא עוד >>

תמיד זמינים בשבילכם!

Summary
הובלה בקירור
Service Type
הובלה בקירור
Provider Name
דניאל פריקת מכולות,
פתח תקווה, Telephone No.050-6808056
Area
כל ישראל
Description
שנים רבות של עבודה בתחום הקנו למומחינו את הידע והנסיון בתחום ההובלה של מוצרים קפואים או מוצרים הדורשים שמירה רציפה על טמפרטורה וכמובן, תוך שמירה על רמת מחירים תחרותית, אז צלצל עוד היום לקבלת יעוץ והצעת מחיר להובלה בקירור איתנו.
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat