הפצה וחלוקה של סחורות

הפצה וחלוקה של סחורות

העסק שלכם "חי ובועט". אתם מזמינים מוצרים, מנהלים את המחסן, מוכרים ומתכננים להתרחב ולגדול. האצבע שלכם נמצאת תמיד על הדופק ואתם יודעים כיצד להגיב לכל שינוי בשוק. אך כל הפעולות החשובות הללו לא באמת יועילו בלי מערך הפצה וחלוקה איכותי ויעיל. בעולם בו סחורות מוזמנות בקלות ובלחיצת כפתור, מערך השילוח הוא זה שיקבע את המוניטין שלכם ברגעי האמת. ישנם מספר עקרונות חשובים שיש לתת עליהם את הדעת בבחירת נותן השירות להפצת הסחורה, פקטורים שאין להקל בהם ראש גם בתמורה למחיר הזול ביותר. (למאמר בנושא הפצה וחלוקה , לחץ כאן)

התאמה אישית

חברות ועסקים רבים, מקטנים ועד גדולים, אינם ששים לנהל ציי רכב מסחריים כחלק מהתנהלותם היומית, מאחר והרבה יותר קל ומשתלם לבצע הפצה וחלוקה של סחורות, באמצעות התקשרות עם ספק חיצוני. אך לא כל חברה אשר עוסקת בכך מתאימה עבורכם. יכולת ההתאמה של מערך השילוח לצרכי העסק שלכם חשיבותה ראשונה במעלה, ובחירה בחברה בעלת מבנה ארגוני ופיזי גמיש, תוכל להציע עבורכם את חבילת השילוח המושלמת :

• קביעת תאריכים ושעות ע"פ התנאים שלכם.

• מתן שירותי סבלות, פריקת מכולות, סידור מחסנים, הדבקת ברקודים, מיון וכו'.

• שירות מתגלגל – מהנמל עד הלקוח ובחזרה.

• גמישות לשינויים ובלת"מים של הרגע האחרון.

• הובלת כל סוג חומר לרבות משטחים והובלת מכולות.

• אפשרויות איסוף נרחבות מלבד שירות של הפצה וחלוקה.

שירותי הפצה וחלוקה – יוצאים לדרך

הפצה וחלוקה של סחורות הם תהליכים מסובכים למדי וכאשר מדובר במטען מורכב, הצורך בבירוקרטיה, אישורים וטפסים יכול לחבל בשקט הנפשי שלכם, אלא אם בחרתם בשירותי דניאל – פריקת מכולות אשר תטפל בעניינים הללו עבורכם. חברת דניאל – פריקת מכולות מספקת שירותי הפצה וחלוקה ותעמיד לרשותכם מנהל תפעול צמוד אשר זמין עבורכם בכל עת. הדבר אומר כי תמיד תהיה לכם כתובת לפניות לגבי סטטוס ההובלה והאם היא הגיעה ליעדה. נותני השירות המובילים אף מיידעים אתכם או את באי כוחכם לגבי סטטוס ההזמנה באמצעות אי-מיילים, SMS, פקס או כל דרך אחרת שנוחה לכם.

שירותי הפצה וחלוקה

שירותי הפצה וחלוקה יעילים וזריזים הם שם המשחק עבור העסק שלכם. גם השיווק האיכותי והמחושב ביותר כמו גם המחיר הזול שתבקשו, לא יצליחו להתגבר על איחורים ועיכובים בהגעת הסחורה ליעדה ועד בית הלקוח. חברות הפצה וחלוקה מובילות, מעניקות לכם את כל השקט הנפשי שכרוך בידיעה כי הסחורה שלכם מטופלת בידי ידיים מקצועיות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ועמידה בלוחות הזמנים.

שירותי הובלות והפצה בכל חלקי הארץ

לרשותך עומד ציי משאיות עד 15 טון, עם אורך ארגז 7.5 מטר, וכושר העמסה של 7 טון.
אנו מתמחים בכל סוגי ההובלות וההפצה בכל חלקי הארץ.

הבעלים והמנהלים של דניאל, שירותי פריקת מכולות בע"מ מגיעים מרקע של הובלות מטענים. כך שאנו מכירים את עולם ההובלה ויודעים ליצור את התיאום הנדרש בין החוליות השונות בשרשרת.

נשמח לענות על כל שאלה, ולהעמיד לרשותך את הידע המקצועי שלנו בכל התייעצות.
אתה מוזמן לפנות לנציגינו באמצעות צור קשר
או לחילופין ניתן להתקשר ל-050-6808056

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat