הפעילות הכלכלית הערה המתנהלת בישראל מתבססת על מגוון רחב של מפעלי תעשייה, חברות שעוסקות ביבוא סחורות, משווקים ויצרנים שעוסקים ביצוא של מוצרים מכל הסוגים ומכל המינים. יצרנים, משווקים, יבואנים ויצואנים במיוחד, כאלה המשנעים מטענים ומכולות, זקוקים על כן לשירותי סבלות.

אצלנו בדניאל פריקת מכולות אנו מאמינים כי מקצוענות, אמינות בשילוב עם שירות מצוין הם המפתח להצלחה שלנו ולהצלחת לקוחותינו.

חברתנו מספקת מעטפת שירותים מקיפה לחברות בתחומי היבוא ויצוא במשק הישראלי. באמצעות צוות של כ-200 עובדים הפרוסים מקריית שמונה ועד ירוחם, אנו זמינים מיידית לכל עבודה ומעניקים יחס אישי ופתרונות לכל צורך של הלקוח.

סבלות מקצועית - הסחורה שלך בידיים טובות

פריקת מכולות

ללא סבלים וסבלות מקצועית צפויים קשיים בהעברת סחורה לייעודה. ללא סבלים איכותיים וסבלות מצוינת יחולו עיכובים בלוחות הזמנים וכל שרשרת האספקה והשינוע תיפגע. קשרי מסחר ופעילות שוטפת ללא תקלות חשובים לכם? אם אתם יצרנים או יבואנים, יצואנים או מפעלים, ואתם עושים שימוש בתובלה יבשתית ובמכולות, חברת דניאל מזמינה אתכם ליהנות משרות ברמה אחרת. סבלות מקצועית, אמינה וזריזה תאפשר גם לכם – לעמוד בלוחות הזמנים התובעניים. גם אתם תוכלו להעביר יותר סחורה, יותר מטען ויותר פריטים ללקוחותיכם, בכל מקום שבו הם נמצאים.

סבלות – לא רק כוח פיזי של סבלים

מי שטרם הזמין שירותי סבלות מקצועיים, עשוי להיות שבוי בסטיגמות שחלקן מוטעות. למשל, כאשר אומרים "עבודת סבלות", לרבים מאתנו מצטיירת תמונה של גברתן גדל מידות, איש הסוחב דבר מה כבד מאוד על הגב. אך האם די בחוזק פיזי כדי להיות סבל מצוין? איש מקצוע איכותי? הרשו לנו לומר לכם שסבלות ברמה גבוהה היא גם הרבה יותר מזה:

שירותי סבלות מקצועיים דורשים מהסבלים היכרות עם דרכי עבודה נכונות. זה חיוני על מנת שלא לפגוע בסחורה, על מנת שהסבלים לא יפגעו בעצמם, כדי לבצע את התפקיד באופן שהוא גם בטוח וגם זריז. כל הסבלים שלנו עוברים הכשרה מקצועית על מנת שיוכלו להעניק את השרות הטוב והאמין ביותר, בבטיחות ובמהירות – לרווחת הלקוח וכדי לסייע במקסום רווחיו.

סבלות סבלים

שירותי סבלות אצל דניאל

הפצת סחורה בכל הארץ

בדניאל פריקת מכולות, אנחנו יודעים כי כאשר אתה מזמין מאתנו שירות, אתה למעשה מפקיד בידינו את אחד הדברים החשובים לך ביותר – את הפרנסה שלך ואת המוניטין העסקי שלך. אנו מודעים לכובד האחריות ועושים הכל על מנת להשביע את רצונו של הלקוח, בכל פעם מחדש.
כיצד אנו דואגים לשירות מיטבי עבור הלקוח? מקצועיות עבורנו באה לידי ביטוי בכך שכל אחד מהסבלים והעובדים בדניאל שירותי פריקת מכולות והובלת מכולות, עובר מספר שלבים לפני שהוא מגיע לתפקידו בשירותי סבלות.

הסבלים שלנו

כל הסבלים בדניאל הינם לאחר שירות צבאי - אנו לא נעזרים בילדים או בנערים לביצוע עבודה של מבוגרים.

סבלים בדניאל עוברים הכשרה מקצועית מקיפה – כי עבורנו, סבלות היא מקצוע ויש לדעת לבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר.

סבלים בדניאל מקבלים סקירה מלאה אודות כל סוגי המטענים ואודות דרך הטיפול הנכונה בכל סוגי המטען של לקוחותינו.

כל אחד מהסבלים שלנו מבוטח באמצעות ביטוח חבות מעבידים. עובדים שדואגים להם מבצעים את תפקידם בנאמנות ובאחריות.

לכל אחד מהסבלים נעשית בדיקת רקע ועבר פלילי – כדי שאנו נדע, ואתם – הלקוחות שלנו, תדעו שהמטען שלכם וסחורות שלכם עוברים תחת הידיים הטובות ביותר. אמינות היא ערך עליון.

סבלות ושירותים משלימים

חברת דניאל מעניקה שירותים נרחבים בסבלות ופריקת מכולות, אך ניתן גם להזמין שירותים נלווים וליהנות ממענה מושלם גם בהיבטים נוספים. הסבלים המומחים שלנו מסוגלים לשנע מטען וסחורה וצוות עובדים נוסף יוכל לתמוך בפעולות של מיון, הדבקת מדבקות, סידור המחסן לאחר עבודת הפריקה. זקוקים לסבלים? צריכים שירותים משלימים – אנחנו הכתובת לכל מה שנדרש.

נשמח לענות על כל שאלה, ולהעמיד לרשותך את הידע המקצועי שלנו בכל התייעצות.

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם או לחילופין ניתן להתקשר ל-072-3969445

למה כדאי לכם לעבוד עם דניאל

הובלת מכולות

שירות מקיף

אנחנו עושים בשבילך
את כל העבודה ואתם עובדים רק מולנו

הובלה בקירור

צי משאיות גדול

המאפשר זמינות
גבוהה לעבודה

הובלת מכולות

מעל 20 שנות נסיון

אנחנו כבר מכירים את כל הבירוקרטיה ואנשי הקשר וזה חוסך לכם זמן יקר

הובלת מכולות

סבלים מוכשרים

אשר שמים דגש
על שלמות הסחורה

מספרים על דניאל

Asaf Lesman
Asaf Lesman
קרא עוד
אחלה מקום
Amichai Tsur
Amichai Tsur
קרא עוד
חברה עם שירותי סבלים לפריקת מכולות. אני מרוצה מהאמינות ועבודה.
Barak Elshtein
Barak Elshtein
קרא עוד

כמה מילים על דניאל פריקת מכולות

חברת דניאל – פריקת מכולות הוקמה בתחילת שנות ה-2,000 ומאז נמצאת במגמה של צמיחה והתפתחות. אנו פורקים מכולות, מעמיסים, מפיצים לכל איזור בארץ ומובילים בקירור.

קרא עוד >>

תמיד זמינים בשבילכם!

שירותי סבלות

שירותי סבלות הפכו בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית פרטיים ועסקים אשר בוחרים לעבוד יחד עם סבלים ייעודיים לשם העברת פריטים, פריקת מכולות ו/או ביצוע הובלות בהיקפים שונים תוך כדי מתן מעטפת מלאה ומקצועית וללא הצורך בסחיבה עצמאית ובסיכון של הגוף.

סבלות היא הרבה מעבר להרמת חפצים כבדים ו/או שינוע פריטים ממקום אחד למקום אחר, מדובר במלאכה אשר דורשת מקצועיות, מיומנות, יצירתיות ואף מחשבה הנדרשת מעבר לכוח הפיזי – כך שיוכלו מצד אחד לבצע סבלות ללא פגיעה בגופם ומן הצד השני לשמור על הרכוש שלכם ככל האפשר. אנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בשירותי סבלות אשר מספקת מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת.

עלינו לזכור שלא מדובר אך ורק על סבלות של חפצים וישנה חשיבות לדרך בה החפצים נסחבים, לכן אין מן הנמנע שאנחנו לא נרצה להתעלם מעובדה זו ולתת למומחים להתעסק בה.

אנשים רבים תוהים מתי אנו נרצה להשתמש בסבל ו/או אם בכלל. אנו נרצה להשתמש בסבל בכל רגע בו אנו נצטרך להעביר מוצרים כבדים ו/או מוצרי יקרי ערך בצורה מקצועית ובטוחה. הלכה למעשה אנו למדים כי סבלות לרוב נעשית במסגרת העברת דירה, משרד ואף גם כאשר נרצה לפרוק מכולות, מפעלים ובעת תובלה יבשתית. כמו כן אנו רואים מקרים רבים בהם אנשים בוחרים לפנות לסבלים לשם העלאה של מוצרים ופריטים שונים אל ביתיהם לרבות מקררים, מוצרי חשמל ושאר מוצרים כבדים ו/או להוריד אותם מן פתח הבית שלהם.

כאשר אנחנו עובדים עם סבל אנחנו יכולים להיות רגועים מאחר ויש בעל מקצוע אשר מתמחה בסבלות ויבצע עבורנו את העבודה בצורה מקצועית ויסודית תוך כדי פריקה של הסחורה.

שירותי סבלות נחשבים לחלק בלתי נפרד ממגוון רחב של שירותים הניתנים במסגרת עולם ההובלות, בין השירותים הניתנים על ידי דניאל הובלות ניתן לראות – אריזה ופריקה, ליקוט סחורה, הובלת מכולות, הובלות בקירור, תובלה יבשתית, העברת מפעלים, בדיקות פיזיות וביטחוניות ועוד.

אמרתם שירותי סבלות אמרתם דניאל

Summary
סבלים סבלות
Service Type
סבלים סבלות
Provider Name
דניאל פריקת מכולות,
פתח תקווה, Telephone No.050-6808056
Area
כל הארץ
Description
הסבלים המומחים שלנו מסוגלים לשנע מטען וסחורה וצוות עובדים נוסף יוכל לתמוך בפעולות של מיון, הדבקת מדבקות, סידור המחסן לאחר עבודת הפריקה.
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat