עובדים זמניים

שירות 'הכל כלול' לתעשייה, מסחר ושילוח: צוותי עובדים זמניים לייצור, פריקה וטעינה, אריזה, אחסנה, הובלה ופרויקטים נוספים

בשורות טובות בעסקים מגיעות עם אתגרים. זכית בחוזה חדש שמחייב אותך למענה מיידי? קיבלת הזמנה גדולה בלוח זמנים קצר? יש גל ביקושים ומערך השינוע צריך תגבור? יש פתרון! שירות עובדים זמניים של 'דניאל'.

חברת 'דניאל' ערוכה לספק לך צוותי עובדים זמניים לכל אתגר, בפס הייצור ולאורך כל מערך האריזה והשינוע. אנו בונים עבורך את הצוות המתאים לדרישות, מסיעים את העובדים אליך, מחזירים אותם הביתה ומספקים להם את פתרונות ההסעדה ואת כל התנאים ההיקפיים והאישיים – מעטפת שירות מושלמת 'הכל כלול'. אתה רק צריך ליהנות מנוחות השירות ואיכות העובדים.

השירותים של חברת דניאל פריקת מכולות בע''מ

עובדים זמניים למטרה שלך, עם הניסיון שלנו

חברת 'דניאל' מעניקה שירותי פריקה וטעינה, אריזה, סימון, הובלה ושירותי עבודה זמנית נוספים ללקוחות גדולים מתחומי התעשייה והמסחר בכל הארץ. אנו מעסיקים עבור לקוחותינו כ-120 עובדים מקצועיים באופן קבוע וערוכים לגיוסים מהירים של עובדים זמניים כדי לספק כל דרישה. עם ותק של למעלה מעשור, היכרות עם כל מגוון הצרכים והמשימות וניסיון במגוון ענפים – אנו יכולים להבטיח מענה מהיר ומדויק למטרה שלך.

עובדים זמניים שאפשר לסמוך עליהם

כל עובד שמגיע אליך מחברת 'דניאל' עבר הכשרה הכוללת הכרת תהליכים ומשימות בשרשרת הייצור וההובלה של סוגי מטענים וסחורות שונים, והבנה של דרכי עבודה, נהלים והתנהגות בטיחותית.
כל העובדים הינם יוצאי צבא (שירות מלא), ללא רישום פלילי ומבוטחים בפוליסת חבות מעסיקים. הצוותים מנוהלים ונמצאים בקשר מתמיד עם מוקדי 'דניאל'.
לחברת 'דניאל' 3 מוקדי שירות, שליטה ובקרה – בתל-אביב, פתח-תקווה ורמלה – המאפשרים ניהול ופיקוח על צוותי העובדים הזמניים אצל לקוחותינו ברחבי הארץ. לכל לקוח איש קשר האחראי לשביעות הרצון המלאה של הלקוח מהעובדים הזמניים שלנו.
עובדים זמניים איכותיים מאפשרים לך להתמודד עם כל אתגר, להיות תחרותי בכל מצב וליהנות מראש שקט. צריך עובדים זמניים? צוות 'דניאל' לשירותך.

נשמח לענות על כל שאלה, ולהעמיד לרשותך את הידע המקצועי שלנו בכל התייעצות.
אתה מוזמן לפנות לנציגינו באמצעות צור קשר
או לחילופין ניתן להתקשר ל-050-6808056

 

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat