הובלה LCL יבשתית

הובלות LCL

הן הובלות אשר מתייחסות למטענים חלקיים, המועברים לרוב באמצעות מכולות. ההשפעה העיקרית של כך היא על אופן חישוב מחיר ההובלה, המשתנה על פי המאפיינים הספציפיים שלה. אם במקרה של הובלת מכולה מלאה (FCL) המחיר נקבע על פי מספר המכולות שיש להעביר, כאן החישוב מתבסס על היקף ההובלה, בין אם במשקל (טונות) ובין אם מבחינת הנפח שלה (מ"ק).

המשמעות הישירה של כך היא שהובלות מטען חלקי נוטות, מטבע הדברים, להיות זולות יותר מאשר אלה המקיפות יותר. לא רק מבחינת מחיר ההובלה עצמה, אלא גם בכל הנוגע להיטלים שונים שעלולים להתווסף למחיר: היטל דלק, היטל סיכוני מלחמה, היטל צפיפות וכיוצא בזה. מכאן נובע בהכרח שכאשר מבצעים הובלה מהסוג הזה, חשוב לברר מראש את כל המשתנים שעשויים להיכנס לתוך משוואת המחיר.

השירותים שלנו בתחום הובלות LCL

דניאל – שירותי פריקת מכולות פועלים בתחום מאז תחילת שנות ה-2000, כאשר בשנים שחלפו מאז בנינו מוניטין כששירותינו כוללים הובלות LCL יבשתיות, שיכולות להגיע לכל נקודה ונקודה על מפת ישראל: בין אם נמלים, מפעלים, מחסנים, מרכזים לוגיסטיים או כל יעד אחר. ברשות החברה צי מרשים של משאיות ומכולות, שמסוגלות להוביל מטענים עד למשקל כולל של שבעה טון, מה שמספק מענה למרבית הצרכים של הלקוחות.

היתרון המשמעותי שלנו הוא שאנו מציעים את כל השירותים הנדרשים בתחום. אנשינו, הבקיאים בפריקת והעמסת סחורות, הובלת מטענים והעמסה שלהם, מספקים ללקוחות פתרונות המותאמים להם באופן אישי, עם ליווי לכל אורך המשימה. אנו עומדים תמיד בלוח הזמנים שאנו מתחייבים אליו, כשמחיר השירותים הוא אטרקטיבי ושווה לכל נפש.

לרשותכם עומד ציי משאיות עד 15 טון, עם אורך ארגז 7.5 מטר, וכושר העמסה של 7 טון.

אנו מתמחים בכל סוגי ההובלות ומפיצים לכל חלקי הארץ.

הבעלים והמנהלים של דניאל, שירותי פריקת מכולות בע"מ מגיעים מרקע של הובלות מטענים. כך שאנו מכירים את עולם ההובלה ויודעים ליצור את התיאום הנדרש בין החוליות השונות בשרשרת.

שירות מקיף ועמידה בלוחות זמנים

בדניאל, שירותי פריקת מכולות תהנה משירות מקיף, הכולל שירותי הובלת משטחים בכל חלקי הארץ. כך תיחסך לך ההתעסקות עם ספקים שונים.
אנחנו נתאם את העבודה מול חברת ההובלות על מנת שהמוביל יעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הסבלים והפורקים, הסחורה תגיע ליעדה בזמן, ולך ייחסך זמן וכסף.

נשמח לענות על כל שאלה, ולהעמיד לרשותך את הידע המקצועי שלנו בכל התייעצות.
אתה מוזמן לפנות לנציגינו באמצעות צור קשר
או לחילופין ניתן להתקשר ל-050-6808056

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat